Hayat kısa, yeni adımlar sizi bekliyor

Uyumlu Burçlarınızı Öğrenin
Uyumlu Burçlarınızı Öğrenin
Konuyu puan verin

Burçlar, kişinin doğduğu güne göre, oluşturulan bir nevi yıldız takviminden ona ait özellikleri gösteren ve kimi insanın tam anlamıyla kendini kaptırıp sonuna kadar inandığı, kimi insanınsa inanmasa da denk geldikçe okuduğu ama ne olursa olsun illaki herkesin bir köşesinden tuttuğu tabiri yerindeyse bir tür falcılık sanatıdır.

Yalnızca burcunuzu bilmeniz yetmez. Özelliklerinizi, sizi dinlendirecek taşları ya da manevi şeyleri, anlaşabileceğiniz insanları ve daha birçok durumu öğrenebilmeniz ya da en azından fikir edinebilmeniz için yükseleninizi de bilmeniz gerekiyor. Yükseleniniz ise, doğum saatinizde gizli. Doğum saatiniz sırasında ufuk çizgisinden hangi burç geçiyorsa işte o burç sizin yükseleniniz oluyor. Bunun için uygulamalara bakmanızda fayda var.

Aslında burcunuz ve yükseleniniz, size anlaşabileceğiniz insanların özelliklerini de gösterir. Elbette bunu o insanın burcunu söyleyerek yapar. Gelin şimdi hangi brç hangi burçlar ile anlaşır kısa bir gezintiye çıkalım…

 • Koç

Koç burcuna sahip kimseler aşk ve evlilik hayatlarında terazi ve yaylar ile anlaşırken, dostluk ve arkadaşlık ilişkilerinde aslan ve oğlaktan yana şanslı oluyorlar.

 • Boğa

Boğa burcuna sahip kimseler aşk ve evlilik hayatlarında akrep ve oğlak ile anlaşırken, dostluk ve arkadaşlık ilişkilerinde aslan burcundakiler ile iyi ilişkiler kurabiliyorlar.

 • İkizler

İkizler burcu kimseler ile anlaşmanın zor olduğu savunulur. Hızlı ruh değişimlerine ayak uydurmak zor olsa da, aşk ve evlilik hayatlarında kendileri gibi ikizler ya da aslan ve kova burçları ile anlaşabilirler. Arkadaşlık ilişkileri için ise yine kendileri gibi ikizler burcu grubundakiler ve yengeçler onlar için idealdir.

 • Aslan

Aslan burcu, ikizler, yengeç ve oğlaklar ile evlilik ve aşk hayatı yaşayabilirler. Arkadaşlıklarında ise, oğlak ve boğalardan yana şanslıdırlar.

 • Başak

Başak burcu kimseler, her ne kadar fazla seçici olsalar da akrep ve teraziler ile mutlu evlilikler yapabilirler. Arkadaşlık için ise, teraziler ile oldukça uyumludurlar.

 • Terazi

Teraziler, koç, yengeç ve başaklar ile mutlu beraberliklere evet diyebiliyorlar. Arkadaşlık ilişkilerinde ise, başak ve balıklar vazgeçilmezleri.

 • Akrep

Akrep burcuna sahipseniz, yengeç, başak ve balıklardan hoşlanıyor olabilirsiniz. Arkadaş konusunda ise genellikle yengeçler ile anlaşıyorsunuzdur.

 • Yay

Yay burcu uyumludur. Oğlak, kova, koç ve kendileri gibi yaylar ile anlaşabilirler. Arkadaşlıkta ise, yine kendi gibi yaylar onları memnun eder.

 • Oğlak

Boğa, başak, yay ve aslanlar ile mutlu evlilikler sürdürebilen oğlaklar, arkadaş olarak aslan ve koçlar ile anlaşırlar.

 • Kova

Kovalar aşk konusunda, akrep, başak, ikizler ve yay ile geçinebilirler. Arkadaşlıkta ise tercihleri teraziler olabilir.

 • Balık

Balıklar, balık ve yaylar ile evlilik kurmada iyidirler. Arkadaşlıkta bir balık terazi ve yay ile anlaşabilir.


Bu Adıma Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir