Hayat kısa, yeni adımlar sizi bekliyor

Sizin İçin Listeledik: Türkiye’nin En Güzel Kadınları
Sizin İçin Listeledik: Türkiye’nin En Güzel Kadınları
5 (100%) 1 oy verildi

Güzelliği ile dikkat çeken Türkiyenin güzel kadınları listemizdeki ünlüler milyonların beğenisini kazanıyor. En güzel 5 kadını sizler için listeledik

1-Elçin Sangu

Listenin ilk ismi olarak son dönemlerde tüm markaların peşinden koştuğu güzel oyuncu Elçin Sangu yer alıyor. Güzelliği ile kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başaran başarılı yıldız, kariyerinde hızlı bir yükseliş göstermektedir. Sosyal medyada da oldukça fazla takipçisi olan Sangu’nun, 13 Ağustos 1985 İzmir doğumlu olduğu bilinmektedir.  Pek çok televizyon dizisinde yer alan Elçin Sangu, milyonların beğenisini aldığı asıl çıkışını Kiralık Aşk dizisi ile yapmış bulunmaktadır. Güzel oyuncunun boyu ise 1,69m’dir.

2-Serenay Sarıkaya

Kusursuz fiziği ve güzel yüz hatları ile listenin ikinci sırasında yer alan Sarıkaya, 1 Temmuz 1991 doğumludur. Aslen Ankaralı olan başarılı oyuncu, bugüne kadar pek çok televizyon dizisi ve sinema filminde rol almış bulunmaktadır. Kalabalık bir hayran kitlesine sahip Serenay Sarıkaya’nın 1,75 m boya sahip olduğu bilinmektedir. Başarılı oyuncunun 2010 yılında düzenlenen Miss Turkey yarışmasında elde ettiği ikincilik ile güzelliği tescillenmiş bulunmaktadır.

3- Fahriye Evcen

Güzelliği ile pek çok markanın ilgi odağı olan Fahriye Evcen, kariyerinde başarılı adımlar ile ilerlemektedir. 4 Haziran 1986 tarihinde doğduğu bilinen güzel oyuncunun, Almanya doğumlu olduğu hakkında bilinen bir diğer bilgidir. Boyu 1,73 m olan Evcen, Türkiye’nin esmer güzelleri arasında yer almaktadır. Sosyal Medyadaki paylaşımları ile de dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncunun güzelliği ülke sınırlarının da dışına çıkarak pek çok ülkede beğeni toplamaktadır.

4- Beren Saat

Düzenlenen bir yarışmada elde ettiği başarı ile kısa sürede fark edilmeyi başaran güzel oyuncu, oyunculuğu ile de göz dolduruyor. 26 Şubat 1984 doğumlu Saat, Ankaralıdır. Fazla sayıda televizyon dizisi ve sinema filminde rol alan güzel oyuncu, güzellik denilince akla gelen ilk isimlerden olmaktadır. Beren Saat’in boyunun 1,67 m olduğu bilinmektedir.

5-Aslı Enver

Listenin 5. Sırasında yer alan güzel oyuncu, özellikle son dönemde hızlı bir yükseliş yakalamış bulunmaktadır. Doğal güzelliği ve içten gülümsemesi ile hayranlarının kalbinde taht kuran Aslı Enver, çeşitli sinema filmleri ve Tv dizilerinde rol almaktadır. Uzun süredir ekranlarda olan güzel oyuncunun sosyal medyada da oldukça fazla takipçisi bulunmaktadır. Enver 10 Mayıs 1984 doğumlu olmakla birlikte, boyu 1,68 m’dir.


Bu Adıma Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir