Hayat kısa, yeni adımlar sizi bekliyor

Tatlı, Sempatik Hassas: Yengeç Burcu Kadını
Tatlı, Sempatik Hassas: Yengeç Burcu Kadını
5 (100%) 1 oy verildi

Evlerine ve ailelerine düşkünlüğü ile tanınan yengeç kadınları, dürüst ve açık sözlü yapıları ile güvenilir kadınlardır. Onlar hem yalan söylemezler hem de kendilerine yalan söylenmesinden hiç ama hiç hoşlanmazlar. Genellikle orta boylu olan ve gülüşleri ile dikkat çekmeyi başaran bu kadınları daha iyi anlayabilmeniz için 7 adımda kişilik ve fiziksel özelliklerini sizlerle paylaşıyoruz.

1. Yüz hatları

yengec-burcuYengeç kadınları, yuvarlak(oval) yüz hatları, kıvrımlı dudakları ve samimi gülüşleri ile kolayca fark edilir.
Bu kadınların en belirgin özelliği çene yapıları ile dikkat çekmeleridir. Güldükleri zaman oldukça güzel görünürler.

2. Evlerine bağlıdır

tv1Yengeç kadınları tıpkı bu burcun erkekleri gibi evlerine aşırı derecede bağlıdır.
Bu kadınlar için evleri çok değerlidir ve aile kavramı her şeyden önce gelir. Ailesi, eşi ve çocuklarına olan sevgisi ve ilgisi ile bu burcun kadınları, en anaç kadınlardır.

3. Hisleri ön plandadır

Not-Bad-Girl-GIFYengeç kadını, aklı ve mantığından çok kalbi ve hisleri ile hareket eder.
Bazen bu kadınlar, duygusallıklarını en plana çıkararak, mantıklarını arka planda bırakabilirler. Geleneklerine her ne kadar bağlı olsalar bile arada sırada değişimlerden hoşlanan yengeç kadını, romantizme bayılır.

4. Hassaslık ön plandadır

aşkYengeç kadını, aşırı derecede hassastır ve bu yüzden kolayca kırılabilir.
Yengeç kadınları duygusallıklarının yanında oldukça da hassastırlar. Sezgisel yönleri oldukça kuvvetlidir. 6. Hislerini oldukça iyi bir şekilde kullanabilen yengeç kadını, etrafındaki herkesten de merhamet, iyilik ve sevgi bekler. Göremediği durumlarda ise çabucak incinip kırılabilir.

5. Eleştirmemeye dikkat edin!

failedYengeç kadını, eleştirilmekten hiç haz etmez.
Bu kadınların belki de en olumsuz özelliği eleştiriye açık olmamalarıdır. Onu eleştirdiğiniz takdirde, sizi tersleyebilir ve size cevabı sert bir şekilde olabilir.

6. Gururludur ve affetmez

tumblr_mdnn3bmphy1r1xzhho1_500Yengeç burcu kadını, gururludur ve ihaneti asla ve asla kabul edemez.
Bu kadınlar o kadar gururludurlar ki sizin onu istemediğinizi anladıkları zaman gider ve asla geri gelmezler. Erkeğinin onu aldatmasını ve ona yalan söylemesini asla kabullenemeyen yengeç kadını, her ne kadar üzülse de bunu belli etmez ve içlerine attıkları duyguları onları kolayca depresyona sürükleyebilir.

7. İlgi duyduğu erkekler…

tumblr_mvps0la02H1rx8f0io1_500Yengeç burcu kadını kibar, güvenilir ve sadık erkeklere karşı ilgi duyar. Gözü dışarıda olan, kaba erkeklerden hiç hoşlanmayan bu kadınlar, yanlarında mutlu olabilecekleri erkeklerle birlikte olmak ister.


Bu Adıma Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir