Hayat kısa, yeni adımlar sizi bekliyor

İkizler Burcu Kadını Hakkında Bilmeniz Gerekenler
İkizler Burcu Kadını Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Konuyu puan verin

Pratik zekaları ile girdikleri her ortamda dikkat çeken ikizler burcu kadınları, neşeli ve enerjik yapıları ile daima hareketlidir. Bu kadınlar, genelde kumral saçlı ve uzun boylu olurlar. Sürekli değişen fikirleri ve farklı karakter özellikleri onların kimi zaman dengesiz ve anlaşılmaz kadınlar olduğu hissi verse de, aslında onlar, iç dünyalarında en doğru kararı vermek için savaşırlar. Onları daha iyi anlayabilmeniz için 8 adımda ikizler burcu kadını kişilik ve karakter özelliklerini açıklıyoruz.

1.  Güzellik = İkizler Burcu

926c55bb92e237060c011941dc9bfccdİkizler burcu kadını, uzun boyu, kumral ve dalgaları saçları ile oldukça çekicidir.
Bu kadınların boyları genelde uzun olur. Kumral ve dalgalı saçları ile erkeklerin başını döndüren bu kadınlar, güzel vücutları ile daima göz doldururlar.

2. Her zaman neşelidir

13596395971583278300İkizler kadını, eğlenceli, neşeli ve güler yüzlüdür.
İkizler kadını oldukça hareketlidir. Farklı yolculuklar, tatiller, adrenalin dolu sporlar, onlar için vazgeçilmezdir. Adeta yerlerinde duramayan çocuk gibidir.

3. Zekasına hayran kalacaksınız

Because_we're_smartİkizler burcu kadını, pratik zekası ile erkekleri korkutur.
Güzel olan bu kadın, zekası ile erkekleri kendine hayran bırakır. Hızlı bir şekilde düşünerek, sorunlara kolayca çözüm bulabilir.

4. Hayalperest ve hırslı

giphyİkizler kadını, hayal kurmayı çok sever ve hayallerine ulaşmak için elinden geleni yapar.
Bu kadınlar, hayallerine ulaşmak için önlerine çıkan fırsatları en iyi şekilde değerlendirirler. Hırslı yapıları ve vazgeçmeyen karakter özellikleri ile onlar, fikirlerini asla değiştirmezler.

5. Değişmeyen tek şey değişimdir!

tumblr_m3yt5oTHpZ1qziyqpo1_500
İkizler kadını, değişimden çok hoşlanır.
Onlar, her türlü değişime kapılarını sonuna dek açarlar. Fazla geleneksel değillerdir ve emir almaktan nefret ederler.

6. İlgi göstermeden asla!

tumblr_md76nk5eX71r1okmxo1_500
İkizler kadını, ilgi görmeyi ve beğenilmeyi çok sever.
Bu kadınlar, ilgi ve değer görmeyi çok severler. Ona alacağınız ufak bir hediye bile onları çok mutlu ederek, size olan ilgi ve sevgisinin artmasını sağlar.

7.  Para konusunda her zaman güvenebilirsiniz!

giphy (1)
İkizler kadını, savurgan bir yapıya sahip değildir.
Çoğu insan, onların cimri olduğunu düşünse bile onlar aslında gereksiz harcamalar yapmaktan hoşlanmayan kadınlardır. Paralarının kıymetini gayet iyi bilirler ve harcamalarını buna göre ayarlarlar.

8. Sizi mutlu eder…

200_s
İkizler kadını; zeki, enerjik, hareketli ve onun özgürlüğünü kısıtlamayan erkeklerden hoşlanır. Bu kadınların dikkatini öncelikle kültürlü erkekler çeker. Kendisi gibi hareketli erkeklerden hoşlanan bu kadın, emir veren ve baskıcı bir erkek ile anlaşamaz ve ilişki yaşamakta zorlanır.Güncel konularda bilgi ve tecrübelerimi sizler ile adım adım paylaşıyorum.

Bu Adıma Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir