Hayat kısa, yeni adımlar sizi bekliyor

Donanımhaber – Konu Dışı Efsaneleri
Donanımhaber – Konu Dışı Efsaneleri
Konuyu puan verin

Son yıllarda “Sosyal Medya” etkisini arttırmasıyla birlikte neredeyse ülkemizdeki tüm forum sitelerinin kapanmasına yol açtı. Forum sitelerinde birbirleriyle iletişim kuran ve zamanının çoğunu bu sitelerde geçiren kişiler artık Facebook, Twitter gibi platformlarda aktif olarak yer alıyor. Fakat Türkiye’nin neredeyse en eski forum sitesi olan Donanim haber forum kültürünü ülkemizde şuan taşıyan tek site diyebiliriz. Donanım haber aslında bir Teknoloji, Donanım ve Haber sitesi ama bu site içerisinde yer alan bir kategori size hayata dair her şeyi barındıran ve yeri geldiğinde eğlenceli yeri geldiğinde ise şaşırtıcı anlar yaşamanızı sağlıyor! Konu dışı kategorisi kuşkusuz forumun en aktif sayfalardan birisi ve her yaştan kişilerin bulunduğu bir ortam diyebiliriz.

“Konu Dışı” sitenin bir kategorisi olmaktan çok biraz daha aile ortamı gibi çünkü bu kategoride bulunan tayfa birbirini tanıyor ve yeri geldiğinde piknik, yıl başında buluşma gibi organizasyonlar dahi yapıyorlar. Kötü günlerinde mutsuzluklarını paylaşıyor, iyi günlerinde mutluluklarını anlatıyorlar, kısacası hayata dair her şeyi içerisinde barındırıyor. Ayrıca hepsinin ortak bir sevdası var; BİM 🙂
Bunların hepsi bir yana bu kategorideki üyelerin bir çoğu mizah konusunda çok başarılılar! Bazen tamamen doğaçlama gelişen bir konu öyle yerlere geliyor ki, forumda yıllarca konuşulabilecek replikler oluşmasını sağlıyor. Donanimhaber.com – Konu dışı kategorisinde yer alan efsaneleri sizler için bir araya getirdik.

1.Çeviri yardımı isteyen adam

0E62C6B192855C508ADD9E483CB08136


Bu Adıma Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir