Hayat kısa, yeni adımlar sizi bekliyor

Boğa Burcu Erkeği Burç Özellikleri ve Karakteri
Boğa Burcu Erkeği Burç Özellikleri ve Karakteri
Konuyu puan verin

Hemen hemen nerde inatçı bir erkek görsek, onun Boğa burcu Erkeği olduğunu kolaylıkla söyleyebiliriz.

Boğa erkekleri inatçılıklarıyla meşhur oldukları kadar, yakışıklılıkları ile de meşhurdur. Her ne kadar sessiz, sakin ve kendi hallerinde görünseler de bazen 180 derece dönüp aniden sinirlenme yeteneğine sahip olan Boğa erkeği özelliklerini 7 adımda sizlere açıklıyoruz.

1 – Boğa burcu Erkeği genellikle yakışıklıdır.

Boğa burcu erkekleri, geniş omuzları, belirgin göz yapıları, gür saçları ve orta sayılabilecek boyları ile genelde yakışıklı olurlar. Giydikleri her kıyafeti kendilerine yakıştırmayı beceren bu erkekler, rahatlıklarına oldukça düşkün oldukları için genelde spor tarzı giyinmeyi severler.

2 – İnatları tuttuğu zaman keçi gibidirler ve gözleri kimseyi görmez.

Sessiz ve sakin görünümün altında, sinirlendiği zaman yakıp yıkan bir erkeğe dönüşebilir bir Boğa erkeği. Hiçbir şeyi gözü görmeyen bu erkek, böyle anlarda hırçınlaşır ve kalbinizi kırabilir.

3 – Çalışkan ve disiplinlidir.

Boğa burcu erkekleri, bir şeyi kafasına koymayadursun ona ulaşıncaya kadar asla pes etmezler. Çalışkanlıkları ve disiplinli oluşları ile ünlü olan boğa erkekleri, hedeflerinden asla sapmaz, saptırmak isteyenlerin de oyununa gelmez.

4 – Dostluğa çok fazla önem verir.

Boğa erkeği için dostluk birçok şeyden önce gelir. Dostlarını asla yarı yolda bırakmayan bu erkek, sağlam dostluğu ile tanınır.

5 – Boğa erkekleri, lükse ve paraya düşkündür.

Boğa erkeği için rahat ve konforlu bir yaşam, hayatın olmazsa olmazlarındandır. Güzel bir ev, güzel bir araba onları son derece mutlu eder. Para onlar için lüks bir hayata ulaşmanın temel yoludur. Bu yüzden parayı da severler.

6 – Evlerine ve ailelerine çok bağlıdır.

Tüm vaktini evinde, eşiyle ya da çocuklarıyla geçirmek isteyen bu erkeğin dışarıda hiç gözü olmaz. Sevgisini ve ilgisini tamamıyla ailesine ve çocuklarına gösterir.

7 – ilişkilerinde ve dostluklarında sadıktır.

Boğa erkekleri o kadar güvenilirlerdir ki onlara ne emanet ederseniz edin asla size ihanet etmezler. Sevgilisine ve eşine de sadık olan bu erkek, aldatılmayı sevmeyen kadınlar için oldukça ideal bir partnerdir.


Bu Adıma Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir