Hayat kısa, yeni adımlar sizi bekliyor

Balık Burcu Erkeği Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Balık Burcu Erkeği Hakkında Bilmeniz Gerekenler
4 (80%) 1 oy verildi

Duygusallığı ile ün kazanmış balık burcu erkeğinin aynı zamanda hayalperest olduğunu hepimiz biliriz. Bu erkekler, o kadar duygusaldırlar ki en ufak bir ses yükseltmenizde bile kırılıp size küsebilirler. Balık erkekleri, kendi iç dünyalarında yaşarlar ve çoğu zaman gerçek hayatın hayallerini yıkmasından şikayetçi olup dururlar. Balık erkeklerinin en belirgin özelliklerini 8 adımda açıklıyoruz.

1. Balık Burcu Etkileyicidir

balıkBalık erkekleri, dalgalı saçları ve derin bakışları ile kızları kolayca etkiler, bakışları içindeki hissiyatını çok iyi yansıtır.
Bakışlarındaki derinlik ve masumiyet karşı cinsi çok kolay etkiler. Bu erkeğin bakışlarında aşk ve sevgi gizlidir. O kadar duygusaldırlar ki içlerindeki merhamet adeta gözlerine yansır. Buna rağmen herkese bu yönünü göstermeyi tercih etmezler, dışarıdan bakıldığında yüzeysel ve basit düşünce yapısı olduğunu hissedebilirsiniz ama aslında her şeyin farkındadır, gerçek düşüncesini herkesin bilmesini istemez. Genel olarak duygusal portre çizmezler çünkü onlar duygusal erkek izlenimi oluşturmaktan hoşlanmazlar, buna rağmen hiç beklemediğiniz anda ve beklemediğiniz bir yerde sizinle baş başa olduğu zaman çok farklı sürprizler ile karşılaşabilirsiniz. O duygusallığını sadece istediği zaman gösterir, bu nedenle bir balık burcu erkeğinden sürekli duygusal olmasını beklemeyin, çünkü onun için bu samimi değildir.
Ayrıca bu burcun erkekleri konuşması ile herkesi etkileyebilecek bir karaktere sahiptir, eğer onun tartışmaya girerseniz haklı çıkmanız çok zordur her zaman sonunda genel haklı o çıkar, buna alışmalısınız 🙂

2. Kibar ve eğlenceli

Balık erkekleri en kibar ve beyefendi erkekler olarak nam salmışlardır.
Bir balık erkeği, girdiği her ortamda nezaketi ve asil duruşu ile saygı görür ve dikkat çeker. O kadar kibardırlar ki kadınların onlara hayır demesi oldukça imkansızdır. Kibar olmaları onların eğlenceli olmadıkları anlamına gelmez, eğer eğlenmek istediği bir gün onunla birlikte olursanız sizi bambaşka dünyalara götürür, tüm sıkıntılarınızdan uzaklaştırır, eğlenmeyi iyi bilir.
Bir ortamda nasıl davranacaklarını çok iyi bilirler, yeri geldiğinde çok lüks bir mekanda özel bir yemek yiyebilir, yeri geldiğinde sahilde çay ve simit yer, belirli kalıplar içerisinde yaşamayı hiçbir zaman benimsemez.
balık-burç
Sizi değiştirmeye çalışmazlar çünkü sizi olduğu gibi kabul etmesini bilirler, bunun nedeni onunda sizi olduğu gibi kabul etmenizi istemesinden dolayıdır, balık burcu erkeği üzerinde hakimiyet kurmanız çok zordur, onun için kendi doğruları her şeyden önemlidir, onu asla değiştiremezsiniz siz ne derseniz deyin o yine kendi bildiğini yapacaktır, doğru veya yanlış bildiği halde.

3. Uyumlu ve Gözlemcidir

Balık burcu erkeği tıpkı Terazi erkekleri gibi uyumludur ve her ortama uyum sağlar.
Terazi burcundan sonra en uyumlu burcun bu burç olduğunu söyleyebiliriz. Balık erkekleri siyasetçi ile siyaset, bir din adamı ile din konusunda uzun uzun sohbet edebilir. Bu erkekler, herkese hoşgörü ile yaklaşır ve onlarda hayata dair her alandan bilgiler edinebilirsiniz. Girdiği ortamlarda herkesle anlaşması size garip gelebilir ama balık burcu karşısında gördüğü kişiyi ilk başta çözer ve ona göre davranır, ama bu istemediği hareketler sergilemesine asla yol açmaz. Bulunmak istemediği bir ortam olursa kalkar gider, asi yönü her zaman vardır fakat bunu bile insanları rahatsız etmeden yapmayı bilir.
3
Rahat bir karaktere sahip olmaları ve sakin olmaları her zaman böyle olacakları anlamına gelmez, çok çabuk sinirlenirler ve sinirlendiği anlarda her şeyi yapabilirler.
Bunun yanı sıra eğer bir ortamda canınız sıkılıyorsa, gitmek istiyorsanız o bunu fark eden kişi olur, çok iyi bir gözlemcidir.

4. Hayalperest ve Tehlikelidir

Balık erkekleri hayalperestlikleri ile sizi büyüler ve baştan çıkarabilir.
Eğer siz bir bayansanız, bu erkeğin geniş, uçsuz bucaksız hayal dünyası karşısında şaşkınlıktan ona aşık olabilirsiniz. Onun sizin hayallerinizi süsleyen beyaz atlı prens olduğunu düşünebilir ve onunla evlenmek isteyebilirsiniz. Bu noktada dikkatli olmalısınız çünkü balık burcu erkeğinin inişli çıkışlı bir düşünce yapısı vardır ve dedikleri kafanızı her zaman karıştırabilir.
tumblr_ntq80w3kGI1uo7ripo1_500Bir gün öncesi ile bir gün sonrası tutmayabilir. Bu burcun erkekleri kadınlardan kolay kolay etkilenmezler ama size karşı davranışları ile onun size karşı hissettiklerinden çok daha fazlasını hissettiğini düşünmenizi sağlayabilir. Onun için kişiler gelip geçici, duygular kalıcıdır, sizin ona karşı yaşattıklarınızı başka insanların da yaşatabileceği aklından her zaman geçer, yani onun için “vazgeçilmez” diye bir şey yoktur.
Eğer bir balık burcu erkeği ile birliktelik yaşayacaksanız, daha önce yaşadıklarınız size çok basit ve sıradan gelir, onun size yaşattıklarını kolay kolay başkaları yaşatamaz ve bunları hiç bir zaman unutamazsınız.balık-burcu-erkeği

Sizi etkilemeye çalışabilirler, sizin için bir çok fedakarlık yapabilirler ama an gelir ve bir anda sizden soğuyarak silebilirler, bu nedenle ondan etkilendiyseniz fazla nazlı olmamalısınız, çünkü balık erkeği için bitmişseniz bir daha asla sizinle eskisi kadar samimi olmak istemez.
Hayalperest olmaları yüzeysel bir insan olduklarına işaret değildir, aksine çok düşünürler ve sizin hiç farkına varmadan yaptığınız bir şeyi farklı düşünce yapıları ile size anlatabilirler. Bir işi yaparken tek yönden değil, her yönden hesaplar ve ona göre hareket eder.

5. Sıkılgan ve Zorludur

balık-burcuBalık erkekleri, bazen sorumsuz olabilir ve düzenli yaşamdan kolayca sıkılabilir.

Bir balık erkeğinin belki de en olumsuz özelliği zaman zaman sorumsuz ve tembel olmasıdır. Sorumluluklardan kaçan ve rahatına düşen bu erkek, bir anda hayallerinizi yıkabilir ve siz onu anlamakta zorluk çekebilirsiniz. Bunun iyi veya kötü bir şey olduğu düşüncesi kişiden kişiye farklılık gösterebilir, hayatında hep eğlenceli ve mutluluğu ön planda tuttukları için sorumluluklar onlara göre değildir çünkü sorumlulukları olan insanlar her zaman istediklerini yapamazlar.
Çok sorumsuz gözükebilirler fakat bu onların karakteridir, size yeri geldiğinde “5 gün görüşmeyelim” diyebilir, bu onun için normal bir şeydir, ama siz buna çok şaşırabilirsiniz.
Kötü gününüzde sizin her zaman yanınızda olur ve size duymak istediklerinizi değil, gerçekleri söyler, çünkü onun karakteri gerçekler üzerine kuruludur.
Her şeyi söylemeyi sevmez, bir ortamda yaptığı hareket size saçma gelebilir ve bunun karakteri ile örtüşmediğini düşünebilirsiniz, bir anda davranışları değişebilir, bunu ona sorduğunuzda size cevap vermez, öğrenmeniz için çok üstüne düşmeniz gerekiyor maalesef.

6. Hoşlandığı kadınlar…

tumblr_nrhbowKn3Z1ua28p7o1_500
Balık erkekleri sadık ve sessiz kadınlardan hoşlanır.
Balık erkeğinin en hoşlanmadığı kadınlar gözü dışarıda olan kadınlardır. Böyle bir kadına asla tahammül edemez. Sevdiği kadının sadece ona tapmasını isteyen bu erkek, aksi halde başka aşklara yelken açabilir.
Onların sevdiği kız nerede nasıl davranacağını iyi bilmeli ve onu asla küçük düşürmemelidir, kadınının ağırlığı olmasını ister. Sizi hayatlarından çok çabuk çıkarabileceklerini de bilmelisiniz, onlar için bitti kelimesi geçtiği anda biter ve pişman dahi olsa bir daha sonsuza dek sizi silmiştir.

7. Melankoliktir

balık-burcu-melankolikOnunla bir ilişki yaşıyorsanız melankolik ve değişken ruh haline her zaman hazırlıklı olmalısınız. Sizinle sonuna kadar eğlenmeyi bilen o adam yeri geldiğinde “bu nasıl hayat” diye düşünmeye başlar, her şeyden mutsuz olur, bu nedenle bazı dönemleri çok zor geçer. Yalnız kalıp kendi içinde bazı şeyleri yaşamak onun tarzıdır, sıkıntılarını her zaman paylaşmak istemez, onun sevgilisi dahi olsanız bu böyledir. Çevresindeki insanların mutluluğu ile mutlu olan bu burç, herkesin sorununu dinler, ona mantıklı cevaplar sunar ama iş kendisine geldiğinde çevresiyle paylaşmaz, kendi içine kapanarak olayları kendisi çözümlemeye çalışır, çünkü çevresindeki insanların onun kadar ince ve derin düşünemeyeceğini bilir. Ne istediklerini bazen kendileri de bilmez, size git derler, ama içinden git desem dahi gitmemeli diye geçer.

8) Özel bir dost

tumblr_nt88f3g70P1ubq5vko1_500Yazının başlarında belirttiğimiz gibi herkesle iyi anlaştıkları için çok fazla arkadaşı olur, sosyal yapısı nedeni ile çevresinde her daim insanlar vardır. Buna rağmen dost dediği insan sayısı oldukça azdır ve kolay kolay hiç bir dostunu yarı yolda bırakmaz, dostları uğruna sevgilisini dahi karşısına alabilir, bu nedenle onun dost dediği kişilerle iyi anlaşmanız onun için çok önemlidir.
Daha önce bir ortamda kısa bir süre oturmuş dahi olsanız bir gün sizinle birebir oturduğunda sanki yıllardır arkadaşsınız gibi hissettirir, çok çabuk samimi olur, samimiyet onun için her şeydir. Onunla dost olduğunuzda hiç bilmediğiniz yönlerini farkedebilirsiniz. Eğer bu burçtan bir dosta sahipseniz çok şanslı olduğunuzu bilmelisiniz.

Bonus! Bir Balık Burcu Erkeğini Etkilemek İstiyorsanız.aşk

Eğer hoşlandığınız kişi balık burcu erkeği ise ve onu etkilemek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey kendiniz olmanızdır. Yapmacık gülüşlerden, egoist tavırlardan ve dağları ben yarattım havasında gezinen insanları hiç sevmezler. Sizinle samimi konuşurlar ve sizinde öyle olmanızı isterler, o an içinizden ne geçiyorsa onu yapmalısınız, aksi taktirde bunu anlar ve sizden soğur.

Onların dediklerini dinlemeli fakat her istediğini yapmamalısınız, karşısındaki insanın kendini tamamen ona bırakması bu burç için bitişin başlangıcıdır, onun için kendinden ödün veren bir kadın ile uzun süreli bir ilişki asla yaşayamaz. Kolay elde edebildikleri insanlar onların için çok basit olur ve değerini çok çabuk kaybeder bu nedenle yeri geldiğinde tavrınızı koruyun, bu onun hoşuna gider. İşiniz çok zor.

Balık burcu erkekleri ile ilgili daha fazla bilgiler yakında sizlerle.


Bu Adıma Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir