Hayat kısa, yeni adımlar sizi bekliyor

2015 Yazında Vizyona Girecek Filmler
2015 Yazında Vizyona Girecek Filmler
Konuyu puan verin

Sinema severler için bu yaz pek çok iddialı film vizyona giriyor. Merakla beklenen 2015 yaz filmlerini derledik…

Jurassic World

Jurassic Park efsanesinin yeni filmi heyecan ile bekleniyor
12 Haziran’da vizyona girecek olan film Jurassic Park serisine ait. Bu sefer olaylar bir adada geçiyor. Hüsranla sonuçlanan Jurassic Park dinozor temalı parkından sonra bu kez bir adada Jurassic World adıyla bir dinozor tema parkı kuruluyor. Bu parkın oldukça güvenli olduğu söyleniyor, peki gerçekten öyle mi?

Inside Out

inside-out
Ters Yüz ismi ile vizyona girecek olan film bir animasyon. Filmde babasının işi nedeniyle başka bir şehre taşınan Riley’nin başına gelenleri izleyeceğiz. Filmin vizyon tarihi 19 Haziran.

Terminator: Genisys

terminator-genisys
Terminatör serisinden yeni bir film: Yaratılış. Yönetmenliği Alan Taylor’un üstlendiği filmde genç Connor’ın geliştirdiği yapay zeka dünyayı ele geçirecek olan üstün makinelere dönüşecektir ve kendisini yok etmek için T-1000 adlı makine günümüze gönderilecektir. Filmin vizyon tarihi 1 Temmuz.

Entourage

Entourage
Aynı isimle yayınlanan dizinin filmi olan Entourage 3 Temmuz’da vizyonda olacak. Filmde oyuncu Vince Chase’in peşinden giderek Hollywood’un bilinmedik iç yüzünü izleyeceğiz.

Ted 2Ted2
2012 yılında vizyona giren Ted filminin devamı olan Ted 2’de bu sefer evli ve mutlu olan ayıcığımız çocuk ister ve John’dan sperm bağışçısı olmasını rica eder. Fakat yasalara göre bu yöntemle çocuk sahibi olabilmesi için öncelikle insan olması gerektiğini ispatlaması gerekmektedir…  Film 10 Temmuz’da vizyona girecek.

Ant Man

Ant-man
Bilim adamı Hank Pym, bir gün tesadüf eseri kendisini karıncalar kadar küçülten bir zehir geliştirir. Karıncalarla konuşabileceği bir başlık da icat eden bilim adamı kendisi gibi küçülebilen eşiyle birlikte suçla savaşmaya başlar…Vizyon tarihi: 17 Temmuz.

Jane Got A Gun

maxresdefault (Copy)
14 Ağustos’ta vizyona girecek olan filmde mafyadan kaçan ve yaralı olan eşini kurtarmak için eski sevgilisinden yardım isteyen Jane Hammond’un hikayesini izleyeceğiz.


Bu Adıma Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir