Hayat kısa, yeni adımlar sizi bekliyor

Walter’s Coffee Roastery
Walter’s Coffee Roastery
Konuyu puan verin

Walter White… Saf, dürüst, kendisini ailesine adamış kimya öğretmeni… Mi? 5 sezon boyunca munis bir kimya öğretmenin yoldan çıkışını izlediğimiz Breaking Bad dizisini izleyip de bayılmayan yoktur herhalde? Durağan da olsa her bölümüyle içimizde heyecan dalgaları yaşatan, Jesse’si ile Walter’ı ile bir dönem hayatımıza konuk olan Breaking Bad şu sıralar Kadıköy’e konuk olmuş. Kadıköy’de yer alan Breaking Bad temalı Walter’s Coffee Roastery’yi dizinin sevenleri için derledik.

1. 3. Nesil Kahve Akımı

walters-coffee2

Kahve sevenler üçüncü nesil kahve akımını bilir. Walter’s Cafe Roastery’i de üçüncü nesil kahveci. Adeta bir kahve laboratuvarı.

2. Aslında Adı Heisenberg Olacakmış

walters-coffee4

Adı aslında Heisenberg olacakmış fakat bazı telif sorunları nedeniyle Walter’da karar kılmışlar.

3. Deney Tüpünde Kahve Keyfi

walters-coffee3

Efendim konsept Breaking Bad olunca haliyle bir laboratuvar ortamı oluşturulmuş. Bardaklar da bundan geri kalmamış. Gittiğinizde beherglasta ya da deney tüpünde kahve keyfi yaşayabilirsiniz.

4. Walter’da Kahvaltı

walters-coffee9

Mekanda sadece kahve yok ayrıca çok güzel kahvaltılık seçenekler de mevcut.

5. Sanki Bir Yerlerden Jesse Fırlayacakmış Gibi

walters-coffee5

İçeriye girdiğinizde sizi diziyle ilgili bir konsept karşılıyor. Hatta öyle ki her an bir yerlerden Jesse ya da Walter elinde meth ile fırlayacakmış gibi.

6. Güler Yüzlü Hizmet

walters-coffee7

En güzeli ise gerçekten güler yüzlü bir hizmete sahip olmaları. Breaking Bad hayranıysanız Walter’s Coffee Roastery’e gidip mekanın keyfini çıkartın!
Adres: Caferaga Mah. Badem Altı Sk. No:21/B, İstanbul Telefon Numarası: 0532 200 9892

 

Yönetici Notu: Adimda.com bu yayın itibariyle 100.içeriğini siteye eklemiş bulunmaktadır… Bizi okuyan, takip eden herkese teşekkürler 🙂
Walter White... Saf, dürüst, kendisini ailesine adamış kimya öğretmeni... Mi? 5 sezon boyunca munis bir kimya öğretmenin yoldan çıkışını izlediğimiz Breaking Bad dizisini izleyip de bayılmayan yoktur herhalde? Durağan da olsa her bölümüyle içimizde heyecan dalgaları yaşatan, Jesse'si ile Walter'ı ile bir dönem hayatımıza konuk olan Breaking Bad şu sıralar…

Walter's Coffee Puanlaması

Fiyatlandırma - 8.4
Konum - 8
Müşteri İlişkileri - 9
Lezzet - 8

8.4

Notumuz

Farklı tasarımı ve ürün sunumları ile kesinlikle gidilmesi gerekilen bir yer.

User Rating: 4.28 ( 2 votes)

Bu Adıma Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir