Hayat kısa, yeni adımlar sizi bekliyor

Ünlülerin Güzellik Sırları
Ünlülerin Güzellik Sırları
Konuyu puan verin

1. Çağla Şikel’in güzellik sırları

Çağla-Şikel
Ünlü manken Çağla Şikel doğal yollardan uyguladığı yöntemler ile güzelliğini koruyor. Saçlarını boyanın içerdiği kimyasallara karşı korumak için ünlü manken kül ile saçlarını yıkıyor. Bu sayede saçları daha parlak ve canlı görünüyor. Genç bir görünüme sahip olmak için argan yağı kullanıyor.

2. Ebru Şallı’nın güzellik sırları

Ebru Şallı güzellik sırları
Ebru Şallı makyaj ile asla uyumadığı için ve güzelliğini korumak için devamlı olarak spor yaptığını belirtti. Ayda bir cilt bakımı yaptırıyor. Aynı zamanda hamama giderek kese attırıyor. Bu sayede güzelliğini korumayı başarıyor. Cildinin daha güzel ve parlak görünmesi için devamlı olarak cildini nemlendiriyor. Bunun yanısıra plates sporu yapması nedeniyle vücudunun dinç kalmasını sağlıyor ve sürekli formda bir şekilde kalıyor.

3. Azra Akın’ın güzellik sırları

Azra Akın
Ünlü manken Azra Akın güzelliği için cildiniz doğru şekilde ve devamlı olarak nemlendiriyor. Sabah kahvaltısını ihmal etmiyor ve aynı zamanda bol meyve tüketiyor. Ünlü manken huzur ve mutluluğunda insanı güzelleştirdiğini düşünüyor. Strestli bir yaşam kişiyi psikolojik olarak etkilemesinin yanı sıra vücudunda dahi olumsuz etkiler oluşturabiliyor, bu nedenle bu görüşünde oldukça haklı.

4. Ebru Akel’in güzellik sırları

Ebru akel
Ünlü sunucu güzelliği için gözaltında oluşan şişlik ve morluklara basur kremi sürerek bu sorundan kurtuluyor. Günlük olarak 3 lt su içerek güzelliğini ve gençliğini koruyor. Cildinin daha genç ve gergin durması için soğuk su ile yıkıyor. Hollywood’da birçok ünlü tarafından uygulanan soğuk su yöntemi oldukça popüler.

5. Seda Sayan’ın güzellik sırları

Seda sayan
Seda Sayan güzelliği için haftanın 7 günü de masaj yaptırdığını ve bu sayede genç ve güzel kaldığını söylüyor. Aynı zamanda uyku düzenine dikkat ediyor. Cildi için çay buğusu ve salatalık maskesi kullanıyor. Uyku düzeni olması yüzümüzün daha genç görünmesini sağlamaktadır, kısa süreli uykular vücut direncini düşürür ve yorgun bir görüntü oluşmasını sağlar.

6. Demet Akalın’ın güzellik sırları

Demet akalın güzellik
Demet akalın güzelliğini meyve ve sebzelerde tercih ettiği lif kaynaklı gıdalara borçlu olduğunu söylüyor. Aynı zamanda her sabah kaynatıp içtiği keçiboynuzu da bu konuda oldukça etkili oluyor. Spor yapmayı da ihmal etmiyor.


Bu Adıma Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir