Hayat kısa, yeni adımlar sizi bekliyor

Boy Uzatma Yolları
Boy Uzatma Yolları
Konuyu puan verin

Uzun boy kadınlar için her zaman fazla kiloyu saklayan, erkekler içinse heybetli ve güçlü durmayı destekleyen bir etkendir. Ayrıca karşıdaki insanda ciddi bir etki bırakır. Bu sebeple kısa boylu insanlar sürekli uzamak isterler. Bunu yapmanın 2 yolu vardır. Biri ameliyat, diğeri yollardır.

Ameliyat kişinin boyundan son derece şikayetçi olması durumunda doktor onayıyla yapılır. Doğal yollar ise herkesin rahatlıkla yapabileceği yollardır. Yazıyı okumaya devam edin ve 6 adımda boy uzatma yolları ile boyunuzu uzatın.

1. Basketbol

Eğer 18 yaşınızın altındaysanız mutlaka spor yaparak boyunuzu uzatmayı denemelisiniz. Bu sizin için hem çokça sağlıklı hem de keyifli bir yöntemdir.

2. UykuUyku

Düzenli uyku uzamanın olmazsa olmazlarındandır. Günde 7-8 saat uyuduğunuz uyku sizin hormonlarınızın doğru salgılanmasına ve uzamanıza yardımcı olur.

3. Beslenme

Ergenlik dönem uzamanın gerçekleştiği bir dönemdir. Bu sebeple ergenlik döneminde düzenli beslenme çok önemlidir. 20 yaşınıza kadar sağlıklı beslenirseniz ve daha sonraki hayatınızda bu alışkanlığınızı devam ettirirseniz sağlıklı ve uzun bir boya sahip olabilirsiniz.

4. Kilo

Yine ergenlik döneminde aldığınız fazla kilolarınız size kısa boy olarak geri dönecektir. Yer çekiminin yaptığı baskı sonucu boyunuz kısa olacaktır. Bu sebeple mutlaka ama mutlaka fazla kilolarınızı hemen vermenin bir yolunu bulmalısınız.

5. İnanmak

İnanmak başarmanın yarısıdır. Eğer boyunuzu uzatacağınıza inanıyorsanız mutlaka bu inancınızdan vazgeçmeden devam etmelisiniz. Sağlıklı ve güzel hayatın yanında uzun bir boya da kavuşmak hiç zor değildir. Yeter ki kendinize inanın ve başarmaktan asla vazgeçmeyin. Kendinize inanmadığınız takdirde bu tavsiyelerin hiçbirine uyamaz ve başaramazsınız. Sağlıklı, uzun boylu keyifli günlerde kalmanız temennimizle kendinize ve çevrenize mutluluk saçın ama önce mutlu olmaya kendinizden başlayın.

6. Boy Uzatma Egzersizleri

Boyun uzatma yöntemleri arasında en çok tercih edilen çalışmalardan birisi egzersizlerdir.Güncel konularda bilgi ve tecrübelerimi sizler ile adım adım paylaşıyorum.

Bu Adıma Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir