Hayat kısa, yeni adımlar sizi bekliyor

İstanbula Yakın Gezilecek Yerler
İstanbula Yakın Gezilecek Yerler
Konuyu puan verin

İstanbul’da oturan ve iş yoğunluğu sebebiyle sadece birkaç günlük tatil yapabilecek olanlar için İstanbul’a yakın olan ve muhteşem güzellikte gezilebilecek yerler bulunmaktadır. İstanbul’a en yakın tatil yerlerinde güzel vakitler geçirebilir ve uzak tatil mekanlarına gitmenize gerek kalmadan tatilinizi yaşayabilirsiniz.

Silivri

SilivriYaz aylarında birçok tatilciyi ağırlayan Silivri, özellikle İstanbul’dan uzaklaşmak istemeyen ve yakın bir yerde tatil yapmayı tercih edenlerin tatil mekanı haline geldi. 45 m2 lik sahili ve gözde tatil yerleriyle Silivri İstanbul’a takın gezilebilecek yerler arasında ilk seçenek olabilir. Silivri, doğa’yla iç içe, deniz ve eğlenceyi doya doya yaşabileceğiniz bir yer.

Kefken

KefkenKocaeli’nin Kandıra ilçesine bağlı olan Kefken, istanbul’a yakın olan gezilebilecek yerlerdendir. Tertemiz kumsalı, muhteşem çam ormanları, ilginizi çekebilecek kayaları ve tekne gezileriyle eğlenceli dakikalar yaşayabileceğiniz bir adadır. Ayrıca, tekne gezisi sırasında tarihi kalıntılarıda görebilirsiniz.

Kerpe

kerpeİstanbul’a yakın tatil yerlerinden biride Kerpe’dir. Kerpe, İzmit merkezine 50 km uzaklıkta olup, son yıllarda üne kavuşan bir tatil köyüdür. Kerpe, karadenize bağlı çam ormanlarıyla dolu bir köydür. Farklı bir yer arayanlar için Kerpe İstanbul’a yakın olmasının yanı sıra keşfedilmeye müsait yeni yerlerden biridir.

Maşukiye

maşukiyeİzmit merkezden kolayca ulaşabileceğiniz Maşukiye İstanbul’a yakın olan, doğayla iç içe bir mekandır. Birkaç gün kafa dinlemek isteyenler için oldukça ideal bir yer olan Maşukiye, alabalık üretim çiftlikleriylede ünlü bir yerdir. Doğayla iç içe kuş seslerinin eşliğinde huzur dolu bir yer olan Maşukiye İstanbul’a yakın gezilebilecek yerler arasındadır.


Bu Adıma Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir