Hayat kısa, yeni adımlar sizi bekliyor

4 adımda Datça
4 adımda Datça
Konuyu puan verin

Datça bol oksijeni, otantik evleri, yemyeşil doğası ve sakin plajlarıyla tatilinizin gerçek anlamda mutlu geçmesini sağlayacaktır.Muğla Datça’ da nitelikli otel ve tatil köyleri bulabilirsiniz. Tertemiz denizinde günün tadını çıkarıp doyumsuz bir keyfin koynuna sığınabilirsiniz.

Datça’ nın en hareketli olan bölgesi yat limanının çevresidir. Liman çevresi sokaklarda son derece kaliteli lokantalarda ağızlarınızı tatlandırabilirsiniz. Datça yı tanımak için gezmeden tatilinizi sonlandırmayın. Karadan ve denizden görülmesi gereken bir çok turlar vardır. Datça’ da balık tutma, sörf yapma ve dalma gibi pek çok aktivitede bulunabilirsiniz.

Datça Tatili

datça muğla
Datça’ nın denizi bol balık verdiği için balık tutmak çok heyecan verici olacaktır bu nedenle gezmek için kendinize vakit ayırmalısınız. Eski Datça’ yı mutlaka görmeli ve eski Türk evlerini mutlaka keşfetmelisiniz.

Koyları ve Köyler

Bu bölgede görülmesi gereken harika koylar bulunmaktadır. Berrak ve masmavi sularıyla sizi büyüleyecek eşsiz bir güzelliğe sahiptir. Kargı koyu merkeze 4 km. uzaklıkta olan küçük ve çok şirin bir koydur. Sakin bir tatil geçirmek isteyenler için bulunmaz bir fırsattır. Şehrin kalabalık gürültüsünden uzaktır ve sevdiklerinizle geçireceğiniz özel saatler sizleri beklemektedir.

Gezilecek Yerler

Kızılbük koyu çamların arasında temiz bir denizdir. Palamütbükü, Domuzbükü gibi sessizliği özleyenler ve doğayla başbaşa bir tatilin keyfini sonuna kadar çıkarmak isteyenler için harika bir fırsattır. Özellikle Domuzbükü dinlenmek, modern hayatın getirdiği yorucu ve stresli bir ortamdan uzak tatil geçirmek isteyenler için idealdir. Datça’ yı gezmeden keşfetmeniz imkansızdır.

Knidos

Knido
Knidos bölgenin en etkileyici yerlerinden biridir, kalabalıktan son derece uzaktır ve Ege Denizine uzanan benzersiz bir yarımadadır. Son derece mütevazi, yemeği harika ve doğası benzersizdir ve gittiğinizde bal, badem ve balık yemeği ihmal etmeyin.


Bu Adıma Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir