Hayat kısa, yeni adımlar sizi bekliyor

Kısa Süreli Tatil Turları
Kısa Süreli Tatil Turları
4 (80%) 1 oy verildi

Tatil herkesin hayali. Yoğun iş temposundan kurtulmak isteyen ve iş yerinden izin alamayan ancak hafta sonunda kısa bir tatil yapmak isteyenler için birbirinden güzel tatil seçenekleri bulunuyor. Birkaç günlük tatil sayesinde işinize daha motiveli, daha istekli bir şekilde devam edebilirsiniz. Kısa tatil seçeneklerinden en çok tercih edilen tatil fırsatlarını sıralayacağız. Kısa tatil programlarında 3 gün 2 gece yada 2 gün 2 gece seçeneklerini kullanarak Cuma, Cumartesi ve Pazar günlerini muhteşem bir tatile çevirebilirsiniz.

1. Batı Karadeniz Tatili

KaradenizKaradeniz neredeyse her mevsim yağmurlu geçse de, Batı Karadeniz birazda olsa bu anlamda farklılık yaratıyor. Batı Karadeniz’in tüm şehirlerinde güzel bir kısa tatil programı yaşayabilirsiniz. Özellikle Safranbolu ve çevresinde doğa harikası güzellikleri keşfedebilir ve muhteşem fotoğraflar yakalayabilirsiniz. Şehrin tüm gürültüsünden uzak yeşil alanları, huzur dolu doğasıyla nefes alabilir ve mutlu bir tatil şansı elde edebilirsiniz.

2. Eskişehir – Kütahya Turu

eskişehirEskişehir son zamanlarda gelişerek Türkiye’nin en güzel şehirlerinden biri haline geldi. Öğrenci şehri olarak nitelendirilen Eskişehir gezip görebileceğiniz güzel şehirlerden biri. Konuk sever insanlarıyla konaklama konusunda sıkıntı çekmeyeceğiniz gibi uygun fiyatlarda otelde bulabilirsiniz. Odunpazarı gibi modern ve Avrupa kentlerini andıran Eskişehir, şehir merkezinden uzaklaştıkça yeşil alanları, doğası ve görülmeye değer tüm alanlarıyla farklı bir tatil yapma fırsatı sunuyor. Ayrıca hemen yanında bulunan Kütahya’da kısa tatil seçenekleriniz arasında yer alabilir.

3. Kapadokya Turu

Kapadokya

Kapadokya uzun süreli tatil yapılası bir yer olsada, kısa tatil seçenekleriniz arasında da yer alabilir. İlk olarak balon turuna katılabilir ve Kapadokya’nın güzelliklerini keşfedebilirsiniz. Ardından Ürgüp ve çevresini gezebilir, kısa tatil seçeneğinizi bu şekilde değerlendirebilirsiniz.


Bu Adıma Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir