Hayat kısa, yeni adımlar sizi bekliyor

Yağ Yakıcı Çay Tarifi
Yağ Yakıcı Çay Tarifi
Konuyu puan verin

Yaz ayı geldi ve bayanlar plajda güzel görünmenin derdine düştü. Bunu da en kısa yoldan gerçekleştirdiğini söyleyen tarifler binlerce kişi tarafından uygulandı. Doğal çaylar, karışımlar herkesin tarif defterlerinin bir sayfasına özenle yazıldı.
Aşağıda bu tarifler içinde uygulanması en kolay, en doğal ve en kesin sonuçlar veren bir çay tarifi bulunmaktadır. Bu çayı adım adım hazırlayarak kolayca metabolizmanızı hızlandırabilir, yağ yakımı gerçekleştirerek plajlarda kusursuz fiziğinizle boy gösterebilirsiniz.

Yağ Yakıcı Çay Tarifi

1. Adım

Pazardan veya marketlerden rahatlıkla bulacağınız bir limonu ikiye kesin. Yine marketlerden kolaylıkla bulacağınız zencefili de güzelce yıkayın ve büyük parçalara ayırın.

2. Adım

yağ yakıcı çay
Su tarçın ve karanfili küçük bir tencereye koyup kaynatmaya başlayın. Kaynamaya başladıktan iki dakika sonra taze yıkanmış maydanozu ekleyin ve kaynatmaya devam edin. 3 dakika da bu şekilde kaynadıktan sonra soğumaya bırakın.

3. Adım

Her yemekten 15 dakika önce tüketin. Bu karışım sayesinde metabolizmanız hızlanacak ve yağ yakım işlemini kolayca gerçekleştireceksiniz. Dikkat etmeniz gereken konulardan biri bu karışımı çok tüketmemenizdir. Çünkü metabolizmanızı çok hızlandırmanız da sağlığınıza son derece zararlıdır.
Ayrıca bu karışımı çokça yapıp dolapta saklayarak muhafaza edip tüketmenizi önermiyoruz. Her gün taze olarak yapılıp tüketildiği takdirde çok daha hızlı etkisini gösterecektir.
Kolay, hızlı ve pratik bir şekilde spor salonlarında saatlerce efor sarf etmeden zayıflamak artık mümkün. Eğer siz de bu şekilde zayıflamak istiyorsanız bu kolay 3 adımı uygulayarak sağlıklı şekilde yağ yakıp zayıflayabilirsiniz.

Eğer ciddi ilaçlar kullanıyorsanız bu karışımdan önce mutlaka doktorunuza danışmanızı öneririz. Onun dışında tamamen doğal, hiçbir katkı maddesi ve yan etkisi olmayan bir karışımdır. Tadını sevmezseniz çok hafif bal da ilave ederek tüketebilirsiniz.


Bu Adıma Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir