Hayat kısa, yeni adımlar sizi bekliyor

Kerem Bursin
Kerem Bursin
5 (100%) 1 oy verildi

Genç kızların yeni aşkı, televizyon dünyasının yeni gözdesi… O Kerem Bursin. Güneşi Beklerken dizisi ile birden bire hayatımıza giren Kerem Bursin mütevazi hayatıyla dikkat çekiyor.

1- Farklı Ülkelerde Geçen Bir Çocukluk

kerem-bursin-resimleri
4 Haziran 1987 doğumlu olan Kerem Bursin babasının işi nedeniyle İskoçya, Endonezya, Birleşik Arap Emirlikleri ve Malezya gibi ülkelerde yaşamış. Daha sonra ailesi ile birlikte Amerika Birleşik Devletleri’ne yerleşmiş. Yurt dışında geçen bir çocukluğa rağmen Türkiye’den hiç kopmamış ve her yaz anneannesini ziyarete gelmiş. Farklı ülkelerde geçen çocukluğu nedeniyle en yakın arkadaşı hep ablası olmuş.

2- Okul Yıllarında Başlayan Sahne Tutkusu

kerem-bursin-blogger-seref-meselesi
Kerem Bursin’in sahneye olan tutkusu okul yıllarında başlamış. Lisede bas gitar çaldığı bir rock grubu olan Bursin, o yıllarda pek çok konser vermiş. ABD çapında düzenlenen liseler arası tiyatro yarışmasında canlandırdığı Kristof Colomb rolüyle en iyi erkek oyuncu ödülünü almaya hak kazanmış. Söylediğine göre oyuncu olma kararını bu dönemde vermiş.

3- Oyunculuk Eğitimi

KEREM-BÜRSİN-ŞEREF-MESELESİ-e1416758902646
Oyuncu olmaya karar veren Kerem Bursin Boston’daki Emerson College’da oyunculuk eğitimi almaya başlamış.

4- Önemli İsimlerden Oyunculuk Dersleri

kerem-bursin-hayati
Aldığı eğitimle yetinmeyen Kerem Bursin, Los Angeles’a yerleşerek Eric Morris ve Carolyn Pickman’dan iki yıl boyunca oyunculuk dersleri almış. Yapımcı Roger Corman tarafından keşfedildiğinde ise televizyon filmlerinde ve bağımsız filmlerde rol almaya başlamış.

5- Türkiye’de Keşfedilmesi

kerem-bursin-hayatı
Yakışıklı oyuncunun Türkiye’de keşfedilmesi tam bir “alna ne yazıldıysa o” hikayesi. Kuzenin düğünü için İstanbul’a gelen Kerem Bursin, düğünde ajans sahibi Gaye Sökmen ile tanışıyor, anlaşıyor ve böylece Türkiye’deki kariyeri başlıyor.

6- Güneşi Beklerken Dizisi İle Gelen Popülerlik

Kerem-bursin
İlk olarak Kanal D’de yayınlanan Güneşi Beklerken dizisinde rol alan Kerem Bursin, bu dizi ile Türkiye’de tanınmaya başladı ve kariyerinin devamı geldi. Güneşi Beklerken dizisinden sonra yine Kanal D’de yayınlanan Şeref Meselesi dizisinde rol aldı. 2014 yılında Çağan Irmak’ın çektiği Unutursam Fısılda isimli filmde Erhan rolünü oynayarak oyunculuğunu Türk halkına bir kez daha ispat etti.

7- Reklamların Yeni Yüzü

seref-meselesi-kerem-bursin
Oyunculuğunun getirdiği ün reklamların da yeni yüzü olmasını sağladı. İlk olarak Güneşi Beklerken dizisindeki rol arkadaşı Hande Doğandemir ile birlikte Lipton reklamında oynadı. Ardından Line reklamında boy gösterdi. Şimdi ise Serenay Sarıkaya ile birlikte Mavi Jeans’ın yeni reklam yüzü.

8- Önceki İşleri

kerem-bursin2
Türkiye’deki sınıf ayrımını garip bulduğunu belirten Kerem Bursin, Amerika’da geçen öğrencilik yıllarında bodyguardlıktan şoförlüğe, spor hocalığından tuvalet temizlemeye kadar pek çok farklı iş yapmış. Yaptığı işlerden kesinlikle gocunmayan oyuncu Amerika’da böyle şeylerin oldukça normal olduğunu söylüyor.

9- Asıl Hedefi Hollywood

kerembursin
Yakışıklı oyuncunun asıl hedefi Hollywood yapımlarında yer almak. Uluslararası bir oyuncu olmayı hedeflediğini söyleyen Kerem Bursin için hedefine giden yolda Türkiye’de oyunculuk yapmak önemli basamaklardan biri.

10- Sade Kızlardan Hoşlanıyor

kerem bursin hayranlarina kotu haber 6641813_1659
Bu madde sizin için kızlar. Kerem Bursin üretken, kendine güvenen, amaçları olan hırslı kadınlardan hoşlanırmış. Güzelliğin kendisi için ön planda olmadığını söyleyen yakışıklı oyuncu hayatı şaşalı olan ve üne düşkün bir kadındansa sosyal sorumlulukla ilgilenen yardımsever bir kadını tercih edeceğini söylüyor.


Bu Adıma Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir